O NÁS

Vítáme Vás,

Lillio Fyzio & Estetic založila Lilla Marešová, jejíž praxe začala v roce 2008. Primárním cílem Lillio Fyzio & Estetic je nalezení příčiny zdravotních obtíží klienta a jejich odstranění za pomocí nejúčinnější metody z široké palety, kterou nabízíme. Řešíme celou řadu zdravotních obtíží pohybového aparátu jako jsou: akutní výhřezy plotének, bolesti zad, zánět sedacího nervu, poúrazové a pooperační stavy, poruchy s otěhotněním za pomoci Dornovy metody apod. Terapie je tedy vedena vždy individuálně a dle potřeby klienta.

Všechny své zkušenosti Lilla Marešová předává postupně také svému synovi Jakubovi Marešovi, který aktuálně nabízí širokou škálu masáží jako jsou např. sportovně - regenerační, rekondiční masáže, měkké techniky, Dornova metoda, Breussova masáž atd. 

Na základě dlouholetých zkušeností s manuální lymfodrenáží a zájmem o hubnoucí procedury jsme se Lillio Fyzio & Estetic rozhodli zařadit také estetické procedury na redukci tukové tkáně, které u nás provádí Jakub Mareš. Tyto přístrojové procedury fungují efektivněji ve spojení s přístrojovou lymfodrenáží. Dalším benefitem, který je pro nás vždy na prvním místě, je zdravotní stránka klienta, díky lymfodrenáži se totiž bezprostředně po proceduře odvádí, mimo tukové tkáně, i škodlivé látky.  Všechny tyto procedury provádíme za pomocí těch nejlepších přístrojů na trhu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu,

Lilla Marešová a Jakub Mareš


Proč LILLIO FYZIO & ESTETIC Pardubice?

Individuální přístup - Vaše potřeby a zdraví jsou pro nás na prvním místě 

Bezplatné konzultace - konzultace s proškoleným, akreditovaným personálem na procedury jsou vždy zdarma

Akreditovaný personál - budou o vás pečovat pouze akreditovaný personál s praxí, fyzioterapeut, terapeut a masér