ODSTRANĚNÍ VRÁSEK- LIFTING OBLIČEJE, DEKOLTU A ŠÍJE

Ošetřením liftingovým přístrojem, který je určen na lifting obličeje, dekoltu a šije za pomoci jeho speciálních aplikátorů dosahujeme viditelných výsledků. Při jednotlivých procedurách provádíme lymfatické tahy obličejovým aplikátorem. Prvotních výsledku lze si všimnout již po 4- 6 proceduře, kdy pokožka je viditelně omlazená, sjednocená a má celkovou novou vizáž. Liftingovým přístroj si poradí s drobnými vrásky, které zcela zmizí a hlubší vrásky se výrazně zjemní.

Při ošetření liftingovým přístrojem dochází k tvorbě nového kolagenu v pleti a tím zaručuje její vypnutí a pevnost.

Před ošetřením se provádí jemná ruční liftingová masáž pomocí speciálního revitalizačního krému (na přírodní bázi), která připraví pokožku na samotné ošetření. Následuje samotné ošetření na dané partie. Závěrečná fáze ošetření je revitalizační obličejová maska, která je také na přírodní bázi. Celková délka procedury se pohybuje od 30- 70 min dle partií.

Používané přípravky aplikované při proceduře jsou vyrobené z vysoce kvalitních ingrediencí na přírodní bázi. Přípravky jsou pro vás bezpečné a zaručují vysokou úspěšnost celkového ošetření. 


Často kladené otázky:

Kdy se dostaví prvotní výsledky?

• První výsledky lze vidět již po 5 procedurách ( individuální )

Jak dlouho ošetření trvá?

• Běžná délka jedné procedury trvá 30 - 70 min dle výběru.

Budu muset ošetření opakovat?

• Pro optimální výsledek doporučujeme proceduru absolvovat alespoň 2x do týdne a doporučujeme absolvovat alespoň 10 terapií závisí na konkrétním klientovi.